Group Calendar, Novice, 2016-2017 (Bluewater Hockey League)

PrintGroup Calendar
<< PrevMarch, 2017Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Feb 19Feb 20Feb 21Feb 22Feb 23Feb 24Feb 25
3:40 PM
Tecumseh-Shoreline Eagles
@ Kent Cobras
Tilbury [O-N-AA-RR-07]
5:45 PM
Kent Cobras
@ Belle River Canadiens
ATC (C) [O-N-WAA-S1-1]
2:10 PM
Belle River Canadiens
@ Kent Cobras
Thames Campus [O-N-WAA-S1-2]
3:00 PM
Amherstburg Stars
@ Erie North Shore Storm
Harrow [PL-N-11]
3:15 PM
Essex Ravens
@ Riverside Rangers
WFCU (AM 800) [O-N-WA-S1-1]
5:00 PM
LaSalle Sabres
@ Tecumseh-Shoreline Eagles
Tecumseh (A) [O-N-WAA-S2-1]
Feb 26Feb 27Feb 2801020304
2:45 PM
Kent Cobras
@ Belle River Canadiens
ATC (Shuren) [O-N-WAA-S1-3]
3:40 PM
Tecumseh-Shoreline Eagles
@ LaSalle Sabres
Vollmer (B) [O-N-WAA-S2-2]
5:00 PM
Riverside Rangers
@ Essex Ravens
Essex (Libro) [O-N-WA-S1-2]
6:30 PM
LaSalle Sabres
@ Tecumseh-Shoreline Eagles
Tecumseh (A) [O-N-WAA-S2-3]
7:15 PM
Essex Ravens
@ Riverside Rangers
WFCU (AM 800) [O-N-WA-S1-3]
6:00 PM
Amherstburg Stars
@ Windsor Jr. Spitfires
Adie Knox [PL-N-42]
7:00 PM
Southpoint Capitals
@ Kent Cobras
Memorial [PL-N-20]
7:40 PM
Tecumseh-Shoreline Eagles
@ LaSalle Sabres
Vollmer (A) [O-N-WAA-S2-4]
2:00 PM
Amherstburg Stars
@ Kent Cobras
Thames Campus [PL-N-18]
3:10 PM
Southpoint Capitals
@ Erie North Shore Storm
Kingsville [PL-N-10]
05060708091011
2:00 PM
LaSalle Sabres
@ Tecumseh-Shoreline Eagles
Tecumseh (B) [O-N-WAA-S2-5]
2:30 PM
Windsor Jr. Spitfires
@ Kent Cobras
Thames Campus [PL-N-21]
4:15 PM
Erie North Shore Storm
@ Riverside Rangers
WFCU (AM 800) [PL-N-31]
7:15 PM
LaSalle Sabres
@ Riverside Rangers
WFCU (AM 800) [PL-N-29]
12131415161718
4:00 PM
Essex Ravens
@ Grimsby Kings
19202122232425
1:00 PM
Essex Ravens
@ Grimsby Kings
3:30 PM
Riverside Rangers
@ Amherstburg Stars
Libro (A) [PL-N-04]
3:40 PM
Kent Cobras
@ LaSalle Sabres
Vollmer (B) [PL-N-24]
4:30 PM
Tecumseh-Shoreline Eagles
@ Belle River Canadiens
ATC (The Rock) [O-N-WAA-F-1]
6:00 PM
Belle River Canadiens
@ Tecumseh-Shoreline Eagles
Tecumseh (A) [O-N-WAA-F-2]
6:30 PM
Riverside Rangers
@ Windsor Jr. Spitfires
7:00 PM
Riverside Rangers
@ Kent Cobras
Thames Campus [PL-N-19]
5:15 PM
Erie North Shore Storm
@ LaSalle Sabres
Vollmer (A) [PL-N-25]
5:30 PM
Tecumseh-Shoreline Eagles
@ Belle River Canadiens
ATC (The Rock) [O-N-WAA-F-3]
6:30 PM
Windsor Jr. Spitfires
@ LaSalle Sabres
Vollmer (B) [PL-N-23]
7:00 PM
Belle River Canadiens
@ Tecumseh-Shoreline Eagles
Tecumseh (A) [O-N-WAA-F-4]
7:00 PM
Riverside Rangers
@ Southpoint Capitals
7:00 PM
Grimsby Kings
@ Essex Ravens
Essex (Libro) [O-N-WA-F-3]
7:00 PM
Windsor Jr. Spitfires
@ Erie North Shore Storm
Harrow [PL-N-12]
2:00 PM
Grimsby Kings
@ Essex Ravens
Essex (Libro) [O-N-WA-F-4]
3:00 PM
Kent Cobras
@ Erie North Shore Storm
Harrow [PL-N-13]
6:30 PM
Amherstburg Stars
@ LaSalle Sabres
Vollmer (B) [PL-N-26]
262728293031Apr 01
4:00 PM
Southpoint Capitals
@ LaSalle Sabres
Vollmer (A) [PL-N-27]
7:00 PM
Kent Cobras
@ Riverside Rangers
WFCU (Bowl) [P-N-SEMI-1]
6:30 PM
Erie North Shore Storm
@ LaSalle Sabres
Vollmer (B) [P-N-SEMI-2]
11:45 AM
LaSalle Sabres
@ Riverside Rangers
ATC (C) [P-N-FINAL]
Apr 02Apr 03Apr 04Apr 05Apr 06Apr 07Apr 08
View Another Group
Website Visit Counter
(1,780 per day)
Printed from bluewaterhockey.ca on Tuesday, November 19, 2019 at 6:55 AM