Group Calendar, Minor Atom, 2018-2019 (Bluewater Hockey League)

PrintGroup Calendar
<< PrevFebruary, 2019Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Jan 20Jan 21Jan 22Jan 23Jan 24Jan 25Jan 26
3:10 PM
Tecumseh-Shoreline Eagles
@ LaSalle Sabres
Vollmer (B) [O-MA-AA-B3]
5:00 PM
Riverside Rangers
@ Essex Ravens
Essex (Libro) [O-MA-A-D2]
5:15 PM
Windsor Jr. Spitfires
@ Belle River Canadiens
ATC (Shuren) [O-MA-AA-C3]
6:00 PM
Erie North Shore Storm
@ Southpoint Capitals
Wheatley [O-MA-A-C2]
6:20 PM
Essex Ravens
@ Riverside Rangers
WFCU (AM 800) [O-MA-A-D3]
12:45 PM
Amherstburg Stars
@ Kent Cobras
Thames Campus [PL-MA-22]
7:10 PM
Southpoint Capitals
@ Erie North Shore Storm
Harrow [O-MA-A-C3]
Jan 27Jan 28Jan 29Jan 30Jan 310102
2:00 PM
Amherstburg Stars
@ Tecumseh-Shoreline Eagles
Tecumseh (B) [PL-MA-38]
1:10 PM
Erie North Shore Storm
@ Riverside Rangers
WFCU (AM 800) [O-MA-A-E1]
4:15 PM
Kent Cobras
@ Southpoint Capitals
Kinsmen (Unico) [PL-MA-34]
5:00 PM
Amherstburg Stars
@ Essex Ravens
Essex (Libro) [PL-MA-14]
5:45 PM
LaSalle Sabres
@ Belle River Canadiens
ATC (C) [O-MA-AA-D1]
03040506070809
2:30 PM
Belle River Canadiens
@ LaSalle Sabres
Vollmer (B) [O-MA-AA-D2]
7:00 PM
Riverside Rangers
@ Erie North Shore Storm
Harrow [O-MA-A-E2]
7:15 PM
LaSalle Sabres
@ Belle River Canadiens
ATC (Shuren) [O-MA-AA-D3]
7:20 PM
Erie North Shore Storm
@ Riverside Rangers
WFCU (AM 800) [O-MA-A-E3]
10111213141516
2:00 PM
Windsor Jr. Spitfires
@ Tecumseh-Shoreline Eagles
Tecumseh (B) [PL-MA-41]
7:30 PM
Southpoint Capitals
@ Essex Ravens
Essex (Libro) [PL-MA-18]
6:00 PM
Essex Ravens
@ Tecumseh-Shoreline Eagles
Tecumseh (A) [PL-MA-39]
6:30 PM
Kent Cobras
@ LaSalle Sabres
Vollmer (A) [PL-MA-26]
1:00 PM
Amherstburg Stars
@ Windsor Jr. Spitfires
Adie Knox [PL-MA-43]
2:40 PM
Belle River Canadiens
@ Milton Winterhawks
MSC (D) [O-MAAA-Q1-1]
3:10 PM
Riverside Rangers
@ Glanbrook Rangers Minor
Glanbrook [O-MAA-Q1-1]
17181920212223
2:40 PM
Belle River Canadiens
@ Milton Winterhawks
MSC (D) [O-MAAA-Q1-2]
2:40 PM
Southpoint Capitals
@ Amherstburg Stars
Libro (A) [PL-MA-04]
3:00 PM
Riverside Rangers
@ Glanbrook Rangers Minor
Glanbrook [O-MAA-Q1-2]
4:00 PM
Kent Cobras
@ Tecumseh-Shoreline Eagles
Tecumseh (B) [PL-MA-40]
6:00 PM
Essex Ravens
@ Windsor Jr. Spitfires
Adie Knox [PL-MA-42]
7:00 PM
Windsor Jr. Spitfires
@ Erie North Shore Storm
Kingsville [PL-MA-09]
7:15 PM
Milton Winterhawks
@ Belle River Canadiens
ATC (C) [O-MAAA-Q1-3]
7:20 PM
Glanbrook Rangers Minor
@ Riverside Rangers
WFCU (AM 800) [O-MAA-Q1-3]
3:45 PM
Milton Winterhawks
@ Belle River Canadiens
ATC (C) [O-MAAA-Q1-4]
4:40 PM
Glanbrook Rangers Minor
@ Riverside Rangers
WFCU (AM 800) [O-MAA-Q1-4]
5:00 PM
Erie North Shore Storm
@ Essex Ravens
Essex (Libro) [PL-MA-16]
7:00 PM
Tecumseh-Shoreline Eagles
@ Southpoint Capitals
Kinsmen (Unico) [PL-MA-36]
7:40 PM
Windsor Jr. Spitfires
@ LaSalle Sabres
Vollmer (B) [PL-MA-28]
2425262728Mar 01Mar 02
11:30 AM
Windsor Jr. Spitfires
@ Kent Cobras
Thames Campus [PL-MA-21]
2:50 PM
Belle River Canadiens
@ Milton Winterhawks
MSC (D) [O-MAAA-Q1-5]
3:10 PM
Essex Ravens
@ LaSalle Sabres
Vollmer (B) [PL-MA-25]
4:00 PM
Erie North Shore Storm
@ Amherstburg Stars
Libro (B) [PL-MA-02]
4:44 PM
Glanbrook Rangers Minor
@ Riverside Rangers
WFCU (AM 800) [O-MAA-Q1-5]
7:30 PM
Milton Winterhawks
@ Belle River Canadiens
ATC (The Rock) [O-MAAA-Q1-6]
7:00 PM
Riverside Rangers
@ Glanbrook Rangers Minor
Glanbrook [O-MAA-Q1-6]
7:00 PM
Tecumseh-Shoreline Eagles
@ Erie North Shore Storm
Kingsville [PL-MA-10]
6:00 PM
Amherstburg Stars
@ LaSalle Sabres
Vollmer (B) [PL-MA-24]
5:30 PM
Kent Cobras
@ Erie North Shore Storm
Harrow [PL-MA-12]
Mar 03Mar 04Mar 05Mar 06Mar 07Mar 08Mar 09
11:50 AM
LaSalle Sabres
@ Erie North Shore Storm
Kingsville [PL-MA-11]
4:30 PM
Windsor Jr. Spitfires
@ Southpoint Capitals
Kinsmen (Unico) [PL-MA-37]
6:00 PM
Essex Ravens
@ Kent Cobras
Thames Campus [PL-MA-20]
6:00 PM
Southpoint Capitals
@ Erie North Shore Storm
Kingsville [PL-MA-13]
View Another Group
Printed from bluewaterhockey.ca on Monday, February 18, 2019 at 8:40 PM