Group Calendar, Bantam, 2018-2019 (Bluewater Hockey League)

PrintGroup Calendar
<< PrevFebruary, 2019Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Jan 20Jan 21Jan 22Jan 23Jan 24Jan 25Jan 26
2:45 PM
Kent Cobras
@ Windsor Jr. Spitfires
Adie Knox [O-B-AA-C3]
7:30 PM
Essex Ravens
@ Southpoint Capitals
8:45 PM
Riverside Rangers
@ St. Thomas Jr Stars
9:30 PM
Belle River Canadiens
@ LaSalle Sabres
Vollmer (B) [O-B-AA-B5]
6:50 PM
Windsor Jr. Spitfires
@ Kent Cobras
Thames Campus [O-B-AA-C4]
Jan 27Jan 28Jan 29Jan 30Jan 310102
7:00 PM
Belle River Canadiens
@ Windsor Jr. Spitfires
Adie Knox [O-B-AA-D1]
7:30 PM
St. Thomas Jr Stars
@ Southpoint Capitals
12:00 PM
Southpoint Capitals
@ St. Thomas Jr Stars
6:30 PM
Windsor Jr. Spitfires
@ Belle River Canadiens
ATC (Shuren) [O-B-AA-D2]
8:00 PM
Amherstburg Stars
@ Tecumseh-Shoreline Eagles
Tecumseh (A) [PL-B-29]
03040506070809
8:00 PM
Belle River Canadiens
@ Windsor Jr. Spitfires
Adie Knox [O-B-AA-D3]
9:30 PM
Kent Cobras
@ LaSalle Sabres
Vollmer (B) [PL-B-18]
2:00 PM
Windsor Jr. Spitfires
@ Burlington Eagles
Appleby (3) [O-BAA-Q1-1]
5:30 PM
Southpoint Capitals
@ St. Thomas Jr Stars
8:00 PM
Riverside Rangers
@ Tecumseh-Shoreline Eagles
Tecumseh (A) [PL-B-31]
10111213141516
4:00 PM
Windsor Jr. Spitfires
@ Burlington Eagles
Central [O-BAA-Q1-2]
8:45 PM
Amherstburg Stars
@ Essex Ravens
Essex (Libro) [PL-B-12]
5:00 PM
Burlington Eagles
@ Windsor Jr. Spitfires
Adie Knox [O-BAA-Q1-3]
5:30 PM
Riverside Rangers
@ Amherstburg Stars
Libro (A) [PL-B-04]
8:30 PM
Tecumseh-Shoreline Eagles
@ Essex Ravens
Essex (Libro) [PL-B-09]
17181920212223
1:00 PM
LaSalle Sabres
@ Amherstburg Stars
Libro (A) [PL-B-03]
4:00 PM
Burlington Eagles
@ Windsor Jr. Spitfires
Adie Knox [O-BAA-Q1-4]
8:00 PM
Riverside Rangers
@ Essex Ravens
Essex (Shaheen) [PL-B-11]
8:40 PM
Southpoint Capitals
@ LaSalle Sabres
Vollmer (B) [PL-B-17]
5:20 PM
Amherstburg Stars
@ Kent Cobras
Thames Campus [PL-B-13]
5:30 PM
Essex Ravens
@ Belle River Canadiens
ATC (The Rock) [PL-B-07]
2425262728Mar 01Mar 02
2:00 PM
Burlington Eagles
@ Windsor Jr. Spitfires
Adie Knox [O-BAA-Q1-6]
5:00 PM
Riverside Rangers
@ Kent Cobras
Tilbury [PL-B-14]
7:20 PM
Amherstburg Stars
@ Southpoint Capitals
Kinsmen (Unico) [PL-B-28]
8:00 PM
LaSalle Sabres
@ Tecumseh-Shoreline Eagles
Tecumseh (A) [PL-B-30]
8:35 PM
Tecumseh-Shoreline Eagles
@ Belle River Canadiens
ATC (Shuren) [PL-B-06]
9:30 PM
Belle River Canadiens
@ LaSalle Sabres
Vollmer (B) [PL-B-20]
6:30 PM
Tecumseh-Shoreline Eagles
@ Kent Cobras
Thames Campus [PL-B-15]
6:30 PM
Southpoint Capitals
@ Belle River Canadiens
ATC (Shuren) [PL-B-05]
Mar 03Mar 04Mar 05Mar 06Mar 07Mar 08Mar 09
7:20 PM
Tecumseh-Shoreline Eagles
@ Southpoint Capitals
Kinsmen (Unico) [PL-B-25]
8:35 PM
Kent Cobras
@ Belle River Canadiens
ATC (Shuren) [PL-B-08]
View Another Group
Printed from bluewaterhockey.ca on Monday, February 18, 2019 at 8:38 PM